... práce našich studentů - internetové stránky o procesu s dr. Miladou Horákovou

PišQworky 2013 – oblastní kolo – vyhráli jsme!

V pátek 8.12.2013 se na Soukromé střední škole podnikatelské ve Frýdku-Místku konalo oblastní kolo mistrovství škol v piškvorkách - Pišqworky 2013.

Do soutěže jsme vyslali tři týmy – Frýdlant I (Matěj Žídek – 2.B, Radim Kolek – 4.B, Tomáš Tatran – 1.A, Petr Kopeček – 5.A, Zuzana Svobodová – 4.A), Frýdlant II (Ivo Saniter – 6.A, Denisa Novotná – 4.B, Tomáš Lindovský – 5.A, Pavlína Gavlasová – 3.A, Michael Rosický - 3.A). Frýdlant III (Matěj Blažek – 2.B, Kateřina Němcová – 3.B, Monika Vítková – 2.B, Vít Kačmařík – 2.A, Lucie Chovancová – 2.A). Frýdlant III vybojoval výborné třetí místo, Frýdlant I po velkém finále s místeckým Gymnáziem Petra Bezruče zvítězil v oblastním kole a postupuje do kola krajského. Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci našeho gymnázia.