... práce našich studentů - internetové stránky o procesu s dr. Miladou Horákovou

Republikové finále ve stolním tenisu dívek

Po delší době jsme na sportovním poli zaznamenali výraznější úspěch a to v podobě účasti na republikovém finále ve stolním tenisu kategorie dívek. Finále se konalo ve dnech 18.-19. listopadu v nádherné moderní hale v Jindřichově Hradci.

Naše gymnázium reprezentovaly Nikola Tobolová z 3.A a Alice Jemelíková z 1.B. V krajském kole v Opavě, které dívky suverénně vyhrály, jim ještě asistovala Karolína Hustá z 2.A.

Po oba hrací dny dívky srdnatě bojovaly v těžké konkurenci 12. škol z celé České republiky. V zápase o postup do semifinále podlehly pozdějším vítězkám dívkám z Gymnázia Hodonín a v boji o páté místo, pak smolně prohrály 3:2 na zápasy družstvu z Kostelce n.O., když vedly již 2:0. Přesto konečné šesté místo je skvělým výsledkem. Ve vložené soutěži jednotlivců pak Alice Jemelíková obsadila krásné druhé místo.

Dívkám gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho gymnázia.