... 1. místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce obsadila naše studentka Tereza Košařová

Němčinářský hattrick

Dne 21. ledna se v SVČ Klíč ve Frýdku-Místku konalo okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii středoškoláků. Našemu gymnáziu se podařilo tuto soutěž vyhrát potřetí za sebou.

Po předloňském úspěchu Růženy Macurové a loňském Dominiky Koflerové se o hattrick zasloužila Anežka Sanitrová z 5. A. Rovněž v kategorii nižšího stupně víceletých gymnázií zvítězila naše studentka, Jennifer Vlášková z 2. A. Té se navíc podařilo skvěle obstát i v krajském kole o týden později – skončila na druhém místě.

Oběma studentkám děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů nejen při dalších setkáních s němčinou.