... v celostátním kole soutěže v anglickém jazyce a konverzaci obsadila Veronika-Elisabet Virta 2. místo, v kraji byla první

Student našeho gymnázia Josef Svoboda získal bronzovou medaili na Mezinárodní matematické olympiádě v Argentině

V červenci 2012 se v argentinském Mar del Plata konal 53. ročník Mezinárodní matematické olympiády. Soutěžilo 548 mladých matematiků ze 100 zemí. Jedním z šesti členů českého reprezentačního týmu byl i náš student Josef Svoboda.

Týmu se podařilo získat pro Českou republiku dvě medaile, stříbrnou přivezl student tachovského gymnázia Ahn Dung Le, bronzovou náš Josef Svoboda. Jedná se o největší matematický úspěch v historii frýdlantského gymnázia. Josefovi blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Více na math.muni.cz a imo-official.org.