... náš absolvent Augustin Žídek, student University of Cambridge, přednášel ve škole o Texu

PišQworky 2014 – oblastní kolo – opět jsme vyhráli!

V pátek 14.12.2014 se ve Frýdku-Místku konalo oblastní kolo mistrovství škol v piškvorkách – Pišqworky 2014.

Do soutěže jsme vyslali tři týmy – Frýdlant I (Matěj Žídek – 3.B, Matěj Blažek – 3.B, Tomáš Tatran – 2.A, Petr Kopeček – 6.A, Zuzana Svobodová – 5.A), Frýdlant II (Dominik Kotek – 1.B, Tereza Beluská – 2.A, Pavlína Gavlasová – 4.A, Monika Vítková – 3.B, Pavel Javorek – 4.B), Frýdlant III (Jan Majer – 4.A, Jan Mužík – 4.A, Lukáš Lazar – 5.A, Adam Lipowski – 2.B, Eliška Pecinová – 3.A). V konkurenci 11 týmů obsadil Frýdlant II 4. místo, Frýdlant III 2. místo a Frýdlant I po velkém semifinále s místeckým Gymnáziem Petra Bezruče v oblastním kole zvítězil. Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci našeho gymnázia.