... v celostátním kole soutěže v anglickém jazyce a konverzaci obsadila Veronika-Elisabet Virta 2. místo, v kraji byla první

Další úspěch našich studentů – programátorů

Augustin Žídek ze třídy 4. B obsadil první místo v Soutěžní přehlídce studentských programů, pořádané Gymnáziem Ostrava-Zábřeh.

Soutěž proběhla 17. dubna 2012, šlo o 4. ročník. Augustin zvítězil v nemalé konkurenci studentů z gymnázií Moravskoslezského kraje, přitom práce soutěžících hodnotí odborná porota z vysokých škol v Ostravě.

I v předchozích ročnících byli naši studenti v této soutěži úspěšní: Pavel Valach obsadil vloni třetí místo, Augustin předloni druhé a v prvním ročníku tým našich studentů ze semináře IVT na přehlídce zvítězil. Za těmito úspěchy je mnoho samostatné práce a studia, Augustin se přitom letos výborně umístil i v matematické olympiádě a získal 1. místo také v soutěži Středoškolské odborné činnosti. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!