... náš student J. Svoboda dva roky na Mezinárodní matematické olympiádě (Argentina, Kolumbie). Přivezl bronzovou medaili.

Náš student Josef Svoboda laureátem ceny Praemium Bohemiae

Nadace Bohuslava Jana Horáčka Českému ráji uděluje od roku 2001 prestižní cenu Praemium Bohemiae středoškolským studentům, kteří jsou úspěšnými účastníky mezinárodních olympiád v matematice a přírodních vědách. Setkání laureátů se koná na zámku Sychrov vždy 4. prosince, v den narozenin mecenáše a filantropa Bohuslava Jana Horáčka.

Jsme rádi, že mezi letošními oceněnými byl náš student Josef Svoboda. Významného úspěchu dosáhl v minulém školním roce, kdy reprezentoval Českou republiku na 53. ročníku Mezinárodní matematické olympiády v Argentině a získal tam bronzovou medaili.