... patnáct let výměnných pobytů a přátelských vztahů s Gymnáziem ve Friedlandu v Německu

Mladý Demosthenes

Soutěž mladých moderátorů a řečníků

Školní kolo se uskutečnilo ve středu 12. prosince a týkalo se kategorie nižšího, šestiletého stupně gymnázia, tedy studentů 1. A a 2. A. Žáci si museli připravit původní (nepřevzatý) příspěvek na libovolné aktuální téma, které je zajímá, a tento dvouminutový výstup byl pak porotou tří češtinářek hodnocen.

První místa byla udělena dvě, a to Kláře Božoňové z 2. A a Karolíně Husté z 1. A. Na druhé příčce se usadila Kristýna Stillerová ze 2. A, třetí místa byla opět obsazena duplicitně a patří Magdaléně Alexové z 2. A a Jennifer Vláškové z 1. A.

Všem soutěžícím upřímně blahopřejeme a věříme v jejich slavnou moderátorskou profesní budoucnost!