... už 14 let pořádáme oblíbenou matematickou soutěž pro žáky 8. tříd ZŠ našeho regionu

Náš student Lukáš Červenka laureátem Ceny Jaroslava Heyrovského

V pondělí 17. prosince 2012 převzal náš student Lukáš Červenka Cenu Nadačního fondu Jaroslava Heyrovského pro rok 2012.

Slavnostní předávání proběhlo ve velké posluchárně Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského Akademie věd České republiky v Praze. Ceny byly uděleny vítězům a vybraným laureátům studentských předmětových soutěží a olympiád.

Lukáš obdržel cenu za vítězství v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oblasti Informatika. Lukášovi blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Více informací o programu letošního předávání cen i o samotném Nadačním fondu Jaroslava Heyrovského si můžete přečíst na webových stránkách www.njh.cz.