... náš student J. Svoboda dva roky na Mezinárodní matematické olympiádě (Argentina, Kolumbie). Přivezl bronzovou medaili.

Radostná zpráva z okresního kola Konverzační soutěže v německém jazyce

Dne 22. ledna se ve Středisku volného času Klíč ve Frýdku-Místku konalo okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii IIIA, t. j. pro studenty 1.-3. ročníku střední školy. Máme velkou radost, že v této soutěži, která bývá zpravidla doménou studentů předposledních ročníků víceletých gymnázií, tentokrát zvítězila zástupkyně našeho čtyřletého studijního programu, Dominika Koflerová z III. B.

Kromě své píle a talentu tak zúročila i dvouměsíční stáž na našem partnerském gymnáziu v německém Friedlandu. Děkujeme Dominice za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí 30. ledna v krajském kole v Ostravě.