... 1. místo v okresním kole dějepisné olympiády Mladý historik obsadila naše studentka Jana Menšíková

Náš student Josef Svoboda vítězem krajského kola Matematické olympiády kategorie A

Krajské kolo Matematické olympiády kategorie A se konalo 15. ledna v Ostravě na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě.

Na výsledky si účastníci museli počkat skoro měsíc – ty se totiž zveřejňují až po tzv. koordinaci, tj. porovnání řešení v rámci celé republiky.

Josef zvítězil v našem kraji s velkým náskokem, získal 23 bodů z 24 možných. Můžete se podívat na výsledkovou listinu a zadání a řešení úloh.

Josefa nyní čeká celostátní kolo, které se bude konat 17. až 20. března v Jihlavě. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.