... 1. místo v okresním kole dějepisné olympiády Mladý historik obsadila naše studentka Jana Menšíková

Tradiční vánoční turnaj v sálové kopané a soutěž „Skokan(ka) roku 2013“

Jako každoročně proběhly na závěr roku na naší škole tradiční soutěže v sálové kopané, přeskoku přes švihadlo a volejbalu (výsledky a fotografie na jiném místě stránek).

Sálové kopané se zúčastnilo shodně 8 týmů chlapců i dívek. Po lítých bojích ve skupinách následovaly utkání o konečné umístění. U chlapců zvítězili překvapivě kluci ze 4.A ve složení Magera Lukáš, Vévoda Vojta, Kuchař Marek, Eliáš Adam, Říha Patrik a Hustý Láďa, kteří byli doplněni Honzou Majerem ze 3.A a Robinem Jeřábkem z 2.A.

U dívek, kde řada týmů opět zabodovala svými netradičně pojatými dresy, pak podruhé zvítězily holky ze 4.C ve složení Bílková Markéta, Blokšová Anežka, Jurčíková Denisa, Lukešová Katka, Porvisová Nikol, Sadilová Katka a Kovaříková Petra. Morální oporou a velkou fanynkou jim byla třídní profesorka Soňa Macurová.

Pořadí na prvních třech místech:

Dívky:

1. SONISLAVY – 4.C
  2. BLUES – 4.A
  3. HYDRIDI – 3.A

Hoši:

1. BORUSSIA MNICHOV – 4.A
  2. MODRÉ SRDCE, BÍLÁ KREV – 6.A
  3. DYKOBRAZI – 5.A

Soutěž v přeskoku přes švihadlo, do které se finalisté museli kvalifikovat v hodinách TV, pak proběhla v bouřlivé atmosféře, kdy fanoušci povzbuzovali své “favority“ a měli k tomu pádný důvod, neboť soutěžící skákali snožmo po dobu dvou minut, což není jednoduché a sami si to můžete doma vyzkoušet. Opět přinášíme výsledky na první třech místech v daných kategoriích.

Dívky:

1. ŠNYTOVÁ Renáta 340 přeskoků