... náš student J. Svoboda dva roky na Mezinárodní matematické olympiádě (Argentina, Kolumbie). Přivezl bronzovou medaili.

LYŽAŘSKÝ KURZ 2019

Lyžařský výcvik se konal v termínu od 14. 1. - 18. 1. 2019 v Horní Bečvě, kterého se zúčastnilo 40 žáků z 1. B a 3. A třídy naší školy. Ubytováni byli v rekreační chatě Brian, kde se denně stravovali.

Samotný lyžařský výcvik probíhal na místní sjezdovce  RALIŠKA. Podmínky na lyžování byly po několikaleté zimě téměř bez sněhu naprosto dokonalé. Žáci byli rozděleni do lyžařských skupin podle lyžařských dovedností a jedné skupiny snowboardistů pod vedením zkušeného instruktora.

Během týdne se „nelyžaři“ naučili základy lyžařských dovedností. Celý týden si účastníci užili veselou atmosféru a doufáme, že na své zážitky z „lyžáku“ budou dlouho vzpomínat :).