... naše studentka zvítězila v okresním kole konverzační soutěže v německém jazyce

Vive la France! Vive Paris!!!!

Ať žije Paříž! Po delší době mohli naši studenti opět navštívit krásné hlavní město Francie, Paříž. Nádherné počasí, výjimečné památky, milí lidé, skvělá a profesionální organizace.

Velké poděkování patří paní Mgr. Pavlíně Formánkové a její cestovní kanceláři Slunečnice.

A jaké jsou dojmy a zážitky našich studentů:

„Jsem ráda, že jsem si mohla užít tak krásné město, jako je Paříž. Domů jsem si neodvezla jen fotky a suvenýry, ale i spousty nezapomenutelných vzpomínek s fajn lidmi!“

„Krásné vzpomínky na jedno z nejkrásnějších měst. Nejvíce se nám líbila plavba po Seině a Eiffelova věž .“

„Plavba po Seině a jízda metrem byly nejhezčí a zároveň nejvtipnější zážitky z Paříže. Bylo to krásné.“

„Paříž byla vždy na mém „wish listu“. Nejvíce se mi líbilo, že jsme se ještě více sblížili se spolužáky a tyto vzpomínky nám zůstanou navždy.“

„V Paříži bylo krásně, škoda, že se musíme zase vrátit do školy…“

Tak třeba se zase brzy vrátíme do Paříže…