... nastudovali jsme divadelní hru Vyrozumění Václava Havla a zahráli jsme ji i v Praze

COVID-19 – vyhlášení ředitelského volna

Na doporučení KHS vyhlašujeme od zítřka (15. 9.) do pátku (18. 9.) ředitelské volno.

V pátek od 8:00 proběhne v prostorách školy hromadné testování pedagogů a vybraných tříd (1. B, 2. B a 4. B celé, z 2. A, 3. A a 4. A jen žáci, kteří mají VV, a z 6. A jen žáci, kteří chodí do estetického semináře). Výsledky z testování budou známy o následujícím víkendu, poté budeme informovat veřejnost o dalším postupu.

Prosíme všechny žáky (rovněž ze tříd výše nevyjmenovaných), aby sledovali svůj zdravotní stav a při objevení jakéhokoliv podezřelého příznaku (zvýšená teplota, suchý kašel, ztráta chuti či čichu) kontaktovali svého obvodního lékaře.

V případě nutnosti lze školu kontaktovat e-mailem, prostřednictvím Bakalářů nebo na mobilním čísle 733 612 928.

Vedení gymnázia