... nastudovali jsme divadelní hru Vyrozumění Václava Havla a zahráli jsme ji i v Praze

Adaptační kurz 2020

K prvním ročníkům na našem gymnáziu neodmyslitelně patří i adaptační kurz. Letos tento „seznamovák“ pro žáky tříd 1. A a 1. B proběhl ve dnech 3.–8. 9. 2020 v prostorách naší školy.

Už brzy ráno jsme se sešli v plné sestavě. O celý program se postaraly Mgr. Lucie Hoffmanová, PaedDr. Šárka Šubertová a naši starší spolužáci ze 4. B. Program byl zaměřen na posílení vzájemných vztahů a klidný přechod na střední školu. Hráli jsme různé hry, povídali si, šli na vyhlídku v Malenovicích a dostali i spoustu užitečných rad. Na závěr jsme byli oficiálně pasování, a tím přijati do prvního ročníku. Potom už jen zbývalo udělat si společnou fotku a vyrazit zpátky domů.