... vynikající výsledky studentů v literárních soutěžích

Studentský ples se náramně vyvedl

K večeru 8. února tohoto roku se sešli milovníci dobré zábavy a společenských tanců v rámci velkolepého studentského plesu Gymnázia ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Již při předtančení zaplesalo srdce a zaškubala noha všech obdivovatelů kankánu, neboť právě v tomto duchu se úvodní tanec nesl. Poté se rozproudila individuální zábava provázená hudbou DJe. Společenskými tanci unaveným pak vehnalo novou krev do žil půlnoční překvapení, které bylo opravdu překvapivé.

Program, který stvořily třídy 5.A, 3.B a 3.C, nemohli si věru přítomní vynachválit. Jako důkaz krátký rozhovor s účastnicí Lenkou V.

„Jak se ti tady líbí?”
„Moc.”

Skutečně, ples se vyvedl náramně, děkujeme tedy všem bezejmenným hrdinům, kteří jej organizovali, i těm, kteří se s námi přišli pobavit!

Video z plesu