... v celostátním kole soutěže v anglickém jazyce a konverzaci obsadila Veronika-Elisabet Virta 2. místo, v kraji byla první

Naši studenti Augustin Žídek a Lukáš Červenka vítězi krajského kola Středoškolské odborné činnosti

V květnu se v Ostravě konala krajská přehlídka 34. ročníku Středoškolské odborné činnosti. Naši školu reprezentovali dva studenti. Lukáš Červenka zvítězil v oboru Informatika s prací „Propojení optimalizačních programů s kvantověchemickými softwarovými balíky“. Augustin Žídek zvítězil v oboru Matematika a statistika s prací „Neúplné sportovní turnaje - Magické ohodnocování (n - 5), (n - 7) a (n - 9)-pravidelných grafů.“

Augustin Žídek navíc získal „Zvláštní ocenění za mimořádnou soutěžní práci v přírodovědných oborech“, a to od rektora Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Oba studenti postoupili do celostátního kola SOČ. Augustinovi a Lukášovi blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

gymfrydl.cz 2012 | Joomla templates by a4joomla