... školní pěvecký sbor s téměř dvacetiletou tradicí

Ocenění vynikajících studentů

Jako každým rokem se i letos konalo v Ostravě v síni Janáčkovy konzervatoře a gymnázia oceňování nejlepších a nejúspěšnějších studentů středních škol Moravskoslezského kraje.

Za naše gymnázium byl navržen v kategorii jednotlivec David Chlebek a v kategorii týmy skupina studentů, kteří loni zorganizovali počítačový kurz pro seniory (více ve starší zprávě na této stránce). Krajská komise nakonec přijala návrh na ocenění Davida Chlebka, a to v oblasti sportovní činnosti.

Slunečné odpoledne 19. října se proměnilo v událost, na niž bude David jistě dlouho vzpomínat. Po krátkém úvodním slově, doprovodném programu a po předání cen v jiných kategoriích se dostal i on na řadu a byl oceněn náměstkyní hejtmana Moravskoslezského kraje krásným diplomem a upomínkovými předměty.

Celkem bylo oceněno 25 studentů a 5 školních týmů z celého Moravskoslezského kraje.

san