... náš student J. Svoboda dva roky na Mezinárodní matematické olympiádě (Argentina, Kolumbie). Přivezl bronzovou medaili.

Výměnné pobyty

Spolupráce s německou školou ve Friedlandu

Díky našemu dlouholetému partnerství se školou v německém Friedlandu nás v únoru čekají dvě společné akce - výměnný pobyt a fyzikální soutěž.

1. Výměnný pobyt 27. 2. – 3. 3. 2017
Pobyt německých studentů, které jsme navštívili v září, se přiblížil. Přivítáme je v pondělí 27. února v podvečer a společně strávíme týden do 3. března. Doufáme, že se jim u nás bude líbit stejně jako nám v Německu.

2. Fyzikální soutěž 2. 2. 2017
Letos již třetím rokem se zúčastní naši žáci fyzikální soutěže pořádané naší partnerskou školou. Tříčlenné týmy z 2.A se již těší na praktické řešení fyzikálního úkolu a srovnání výsledků s německými žáky díky využití moderních technologií.