... naši studenti se účastní několikaměsíčních studijních pobytů v německém Friedlandu

Sněhuláci pro Afriku

Od středy 20. 1. do neděle 24. 1. 2021 proběhne další ročník charitativní akce Sněhuláci pro Afriku. Cílem je postavit co nejvíce sněhuláků, přičemž forma pomoci organizaci Kola pro Afriku spočívá v tom, že se bude vybírat dobrovolné startovné za každého sněhuláka.

Všechny přihlášené školy budou zveřejněny na webových stránkách akce, kde najdete také všechny informace o akci, ohlasy škol, aktuální dění... Na těchto stránkách budou v průběhu akce zveřejněny i fotky a získaná finanční částka.

Co tedy máte udělat, pokud se chcete zúčastnit?

1. Postavte sněhuláka,
  3. k emailu připište startovné za vašeho sněhuláka, tedy částku, kterou chcete přispět na vzdělání dětí v Gambii,
  4. tuto částku pošlete na účet organizace Kola pro Afriku 9292929292/2700 a uveďte variabilní symbol 1209341568.

Nejhezčí sněhuláci budou oceněni a všem ostatním bude odměnou dobrý pocit z pomoci správné věci! Těšíme se na vaše výtvory!