... v únoru 2013 nás navštívili studenti partnerského Gymnázia ve Friedlandu v Německu

Pišqworky 2017 - oblastní kolo: Naši studenti opět zvítězili!

Ve čtvrtek 16. listopadu 2017 se na naší škole konalo oblastní kolo mistrovství škol v piškvorkách – Pišqworky 2017.

Do soutěže jsme vyslali dva týmy – Frýdlant I (Dominik Kotek – 4.B, Tomáš Tatran - 5.A, Zbyšek Piekarczyk - 3.B, Ivan Božoň - 1.A, František Škola - 3.A) a Frýdlant II (Silvie Illesová - 6.A, Lucie Chovancová - 6.A, Kateřina Kociánová - 2.B, Daniel Kolek - 4.B, Ondřej Závada - 4.B). Tým Frýdlant získal třetí místo, tým Frýdlant I v oblastním kole zvítězil - jak se nám to povedlo i v předchozích šesti letech, čili od začátku účasti našich studentů v soutěži! Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci našeho gymnázia.